Roll-out Tisk
Čtvrtek, 14 duben 2011

V pondělí 11.4. ve večerních hodinách se uskutečnil slavnostní roll-out letounu Ellipse Spirit společnosti A2CZ s.r.o., která vyrábí tento letoun v prostorách malého hangáru letiště.
Jenom několik málo hodin po slavnostním roll-outu, byl letounu přepraven na výstavu Aero Fridrichshafen, kde je nyní představován laické i odborné veřejnosti a budí značný zájem.

Více o letounu se dozvíte na webových stránkách:http://www.ellipse-spirit.com/

Velkolepá ježibabská párty Tisk
Pátek, 08 duben 2011

Poslední dubnový den je dnem čarodějů a čerodějnic. Jako každý rok, tak i letos se slétávají čarodějnice a čarodějové na šumperské letiště, aby zde prováděli tajemné čarovné obřady...
Informace o příletech a obřadech zde.

Smutná zpráva Tisk
Čtvrtek, 24 březen 2011
Aeroklub Šumperk oznamuje smutnou zprávu, že ve středu 23.3.2011 nás po tragické nehodě navždy opustil člen Aeroklubu Šumperk Ivoš Nezval.

Létání jinak, v jiném světě... Tisk
Čtvrtek, 24 únor 2011

... a přesto tam, kde to důvěrně známe.

V roce 1680 by mě Jindřich František Boblig z Edelstadtu prohlásil za spolčeného s ďáblem. Netrvalo by dlouho a s největší pravděpodobností bych se ohřál na hranici. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že tvrzení o dvou světech je odvážné i na dnešní dobu.

Pokračování článku v sekci Články.