Para provoz AN-2 Tisk
Pondělí, 18 červen 2012

Od pátku 22.6. do neděle 24.6. probíhá na šumperském letišti para provoz s AN-2 „Andulou“.
Tento víkend se budou provádět tandemové a sportovní seskoky. Zájemci o seskoky budou srdečně vítáni.

Více informací poskytne Jana Kargerová a Pavel Karger.

Plachtařské mistrovství České republiky 2012 Tisk
Úterý, 29 květen 2012

Plachtařského mistrovství České reupliky 2012, které se letos koná koná na slovenském letišti Partizánské se z řad aeroklubu Šumperk účastní Pavlína Horáčková (klubová třída), Martin Ficnar (klubová třída) a Marek Blaťák (kombinovaná třída).
Oficiální stránky závodů.

Cvičení armády České republiky Tisk
Úterý, 15 květen 2012
V těchto dne probíhá na našem letišti cvičení para jednotky armády České republiky. Cvičení potrvá do 18.5 a návštěvníci letiště mohou vidět nácvik výsadků z vrtulníku Mil-171Š českého vojenského letectva ze základny v Přerově.

8. ročník Jarního poháru Jeseníků zahájen Tisk
Neděle, 29 duben 2012

V sobotu 28.4. byl zahájen již osmý ročník Jarního poháru Jeseníků, který se koná na šumperském letišti. Letošního ročníku se účastní 46 závodníků z celé České republiky. Letošní plachtařské závody se konají v termínu od 28.4. do 7.5. a na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat každodenní zpravodajství.