Pavlína Horáčková devátá Tisk

Pavlína Horáčková členka aeroklubu Šumperk se na čtvrtém plachtařském mistrovství světa žen, které se konalo ve francouzském Remorantinu umístila po devíti bodovaných disciplínách v klubové třídě na celkovém devátém místě z dvaceti závodnic, které létali v této třídě.
Celkově se čtvrtého plachtařského mistrovství světa žen zúčastnilo 44 závodnic z 11 zemí (Česká Republika-8x, Německo–8x, Francie–6x, Velká Británie–6x, Rusko–5x, Polsko–5x, Litva-2x, Dánsko-1x, Švýcarsko-1x, Itálie-1x, Ukrajina-1x), které závodili ve třech třídách (klubová, standart a v 15-ti metrové).
Z českých závodnic se nejlépe umístila na druhém (stříbrném) místě Jana Vepřeková ze Dvora Králové a to ve třídě standart na větroni LS-8b.

Dalších plachtařských závodů, ale to už „jenom“ plachtařského mistrovství české republiky juniorů a akademiků (PMČRJ 2007), které se konalo v Jindřichově Hradci zúčastnili : Radek Vlček (junior / akademik),  Radek Hýbl (akademik) a Jitka Hromková (junior / akademik), kteří se umístili následovně : Radek Vlček (12 / 14 místo), Radek Hýbl (4 místo) a Jitka Hromková ( 28 / 26 místo).