Letecká reklama pro Vaši efektivní kampaň Tisk
Aeroklub Šumperk je Vám schopen zajistit atraktivní leteckou reklamu, formou vlekání reklamních transparentů, kterou dosáhnete efektivní kampaně. Vyzkoušejte reklamu na transparentu vlečeném pomalu letícím letadlem!

Přednosti reklamy na transparentu vlečeném za letícím letadlem:

• Je to atraktivní forma reklamy.
  • Nízko letící letadlo s transparentem rychle upoutá pozornosti a zájem lidí.
  • Je to způsob, jak v krátkém čase oslovit širokou veřejnost.
  • Reklama s vysokou účinností, o níž si lidé mezi sebou povídají (druhotný efekt – sdělení na transparentu se šíří slovem).
  • Reklamu lze přesně zacílit na správné místo s jejím načasováním.

Vhodnost letecké reklamy:

• Propagace firem a organizací – zvýšení povědomí, upozornění na Vaši akční nabídku.
  • Oslovení voličů před volbami – výzva k volbě konkrétní strany.
  • Kulturní, sportovní a společenské akce – upozornění na nadcházející akce.

Vystupte z řady a buďte skutečně vidět!

Letecká reklama je účinná, dokáže upoutat pozornost a především zájem. Nízkoletící letadlo je impulsem pro člověka, aby se za ním podíval. Sdělení na transparentu si pak s jistotou přečte. A nejenom to! Lidé si mezi sebou o letadle s transparentem povídají a sdělení z transparentu se tak rychle a efektivně šíří. Vhodnou dobu průletů nad vybranými oblastmi a četnost letů si můžete s námi dohodnout.

Transparent

Reklamní část transparentu může mít rozměr od 1,5  x 10 m až  do 2  x 20 m. Ve výšce, ve které letadlo letí, je reklamní transparent dobře čitelný.

Vlekání transparentů je zajišťováno takto:

• Trasu letu a četnost přeletů si můžete navrhnout sami dle svých představ. Společně s Vámi vypracujeme harmonogram letů.
  • Hotový reklamní transparent může být použit Váš, nebo na základě dohody s námi výrobu transparentu zajistíme. Běžný postup výroby je ten, že na čistý podklad z bílé látky se nanáší barvou reklama. V podstatě se dá využít celá plocha podkladu mimo části sloužící k stabilizaci transparentu.

Kalkulace

1. Předpokládaná cena za výrobu transparentu se pohybuje okolo 500 Kč/ 1m2 bez DPH,  závisí na velikosti transparentu, grafickém provedení   a požadavcích na  jeho životnost.
2. Náklady na letovou hodinu jsou ovlivňovány především cenou leteckého paliva. Na Váš dotaz Vám aktuelní cenu letové hodiny sdělíme.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a vyjdeme vstříc Vašim specifickým přáním.