4. Jarní pohár Jeseníků skončil Tisk

V sobotu 10.května se na letišti v Šumperku letěla poslední disciplína 4. Jarního poháru Jeseníků. Počasí, které těmto závodům přálo, umožnilo organizátorům vyhlásit sedm letových disciplín. Závodníci předvedli skvělé sportovní výkony v oblasti bezmotorového létání. Stupně vítězů jsou však určeny pouze třem nejlepším. 4. Jarní pohár Jeseníků má tedy tyto vítěze.

Klubová třída:
1. místo – Michal Lešinger z Moravské Třebové – 4590 bodů
2. místo – Antonín Novotný z Holešova – 4498 bodů
3. místo – Radek Hýbl ze Šumperka – 4496 bodů
Volná třída:
1. místo – Slavomír Pískatý ml. z Kunovic – 5328 bodů
2. místo – František Vančura z Hranic – 5298 bodů
3. místo – Jiří Steiger z Olomouce – 5186 bodů

Vítězům obou tříd byl předán putovní pohár. Ti se z něj mohou těšit až do dalšího již 5. ročníku Jarního poháru Jeseníků. Ten se bude konat za rok tradičně začátkem května na letišti v Šumperku.

Poděkování patří všem zúčastněným, organizátorům, pomocníkům, závodníkům, rodinným příslušníkům a vůbec všem, kteří se podíleli na úspěšném průběhu těchto závodů.