Zážitkové lety - Lety pro veřejnost, větroně Tisk

Při letu na dvoumístném větroni
máte možnost vychutnat si kouzlo krásného a tichého letu.
Při tomto letu budete mít pocit jako by se s vámi zastavil čas. Vstoupíte do říše ptáků, dravců, kteří jsou v plachtění opravdovými mistry. Věříme, že vám bude přát štěstí a budete mít možnost společně s dravci, skutečnými králi vzduchu, alespoň malou chvíli kroužit v oblacích a užít si kouzlo plachtění.

Lety provádíme převážně na dvoumístném větroni SF 34 Delphin nebo na legendárním větroni L-13 Blaník.
Oba větroně jsou určeny pro jednu osobu. Nebojte se, spolu s vámi poletí také zkušený pilot.

Vyhlídkový let SF-34

Provádíme lety v délce 15 nebo 20 minut, kdy vás vlečný letoun vytáhne během několika minut do výšky přibližně 650 nebo 800 metrů. Tam se větroň odpojí od vlečného lana. Pak vás už čeká jen nádherný a klidný let, který si určitě užijete.

Speciální nabídkou je V.I.P. let
 = Velký Impozantní Praděd, je to delší let v době trvání 45 minut do prostoru Dlouhých Stráním a Pradědu.

Ve výšce 1400 - 1500 metrů se větroň odpojí od vlečného lana. Zatím co se vlečný letoun vydá zpět k letišti, vy se ocitnete v samotném srdci pohoří Hrubého Jeseníku.

Za příznivých meteorologických podmínek je možné létat s větroněm i několik hodin.
To ale záleží jen na vás.

Pokud se chcete seznámit s řízením takového větroně nebo byste si snad chtěli zkusit, jak se takový větroň řídí požádejte pilota již na zemi.
Po krátkém seznámení a zaškolení dostanete šanci si to vyzkoušet.

Základní cena za let, start aerovlekem:
Cena za let v celkové délce 15 minut je 1700,-Kč, za let v celkové délce 20 minut je 2000,-Kč a za let "
V.I.P. let = Velký Impozantní Praděd" v celkové délce 45 minut je 4000,-Kč.

Budete-li mít zájem o delší let, účtujeme navíc: vlečný letoun  125,- Kč/minutu +  větroň 12,- Kč/minutu. V tomto případě účtujeme až po přistání, podle skutečné délky letu.

Informace o létání na větroních a možnosti získání dárkového poukazu, vám poskytne
pan Martin Ficnar, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 737 523 028.

Zpět na stránku výběru vyhlídkového letu.