Zpravodajství z mistrovství světa žen ve Francii Tisk
Hola hola, povedlo se nám připojit na síť, akorát nejlepší signál je před barem (zavřeným!!!! ale to neva třetinka piva je za 1,5€ a my ještě máme nějaké zásoby), kde je děsná tma. Dojeli jsme s menšími problémy dobře,akorát auto se po cestě samo poškrábalo...
autor : Pavlína Horáčková

Toto je část zpravodajstí z plachtařského mistrovství světa žen ve francouzské Remorantinu, které zasílá Pavlína Horáčková.
Pavlína Horáčková je reprezentantkou za českou republiku a za aeroklub Šumperk. Za pomocníky má s sebou Danuši Kellnerovou a Václava Koláčka, kteří jí dělají jak morální podporu, tak i pomáhají se vším co je zapotřebí, aby se Pavlína Horáčková cítila na mistrovství co nejlépe.
Další zpravodajství z mistrovství světa žen můžete sledovat v sekci Články