Šipkový turnaj Tisk
Po třech letech panuje opět zima. Přes zimu, kdy je na letištní ploše sníh a kdy nelze létat, se konají na letišti teoretická školení, přezkoušení a schůze. V sobotu 28.2. se konala členská schůze bezmotorového odboru, na které se probíraly záležitosti pro nastávající letovou sezónu. V odpoledních hodinách proběhl šipkový turnaj, kterého se zúčastnilo 24 členů aeroklubu. Hlavní organizátor Vladislav Malý poskytl pěkné ceny pro vítěze. Tyto ceny vyhráli Jirka Kočí, Robert Berka a Peťa Šmakal, kteří obsadili první tři místa. Atmosféra byla vynikající a doufáme, že se tento turnaj stane tradicí a bude se zase někdy opakovat.

Active ImageActive Image