Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDI
Pozitivní emoční bilance... Tisk
… je prožívání stavu uspokojení individuálních citových potřeb v přítomnosti a optimistického očekávání do budoucna. (prof. PhDr. Rudolf Kohoutek, CSc.)

Posledně jsem sice (nezávazně) sliboval psát o něčem jiném ale člověk míní …
Po prvním červencovém víkendu jsem  totiž nabit samými kladnými dojmy a tak to ze mě musí ven: Posuďte sami:
- CESSNA dvěstěsedmička „Oskar Kilo - Alfa Alfa Juliett“  pro sedm parašutistů s pilotem Jirkou MUŽÍKEM.     Pohlédněte do galerie:  Není to paráda?
- Tandempiloti Pavel KARGER + Slávek ZBRÁNEK  způsobili radost třinácti pasažérům a ukázali, že snadné je nejen létat, ale i padat.  Jednoznačně palec nahoru !
- 16 vzletů a já osobně 9 seskoků, z toho dvakrát ze třech a půl kilometru = adrenalin jaxviňa a endorfiny nádavkem.
- Žádné modré majáky, žádná siréna, žádná gypsová obuv, ani ten pitomý záložní padák se na nebi neobjevil. Na jednu stranu     nuda ale jinak je to prý v pořádku, píši tedy plus.
- Manželce Nadě se vrátila ztracená NOKIA 2760 = téměř tři tisícovky v kapse = euforie.
- Jana skočila třítisící seskok: SKVĚLÉ !
- V kanceláři jsem zahlídnul nějakou nepříliš zasmušilou plachtařskou komisi, prý se ale nikomu nic nestalo a to je taky důvod k radosti.
- V „dědkovně“ byly zadarmo k mání  nanuky. V době hospodářské krize = intenzivní pocit štěstí !
- Zápis č.5 z květnové Rady: Elektrifikace železnice kolem letiště se plánuje až po roce 2016.  Při sestupu od Rapotína mám ve svém mladistvém věku klídek až do sedmdesátky.
 

No neříkal jsem to? Jen samé pozitivní dojmy.  A to nemluvím o té sobotní bečce Holby !

O fotky v galerii Pozitivní emoční bilance... se přičinili: Pavlík Karger – č.10 až 17  &  Vlaďa Hurdálek  - ty ostatní.

Příště nejspíš zase něco napíšu, ale „na tuty“ neslibuju nic. Kutání v archivu však rozhodně přesunu na zimu.  Léto překypuje dynamikou a děním. A kdyby se nic nedělo, tak by nebyly dějiny (a venkoncem ani archívy).

HOWGH
Hur

 
< Předch.   Další >