Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDI
Zimní vyhlídkové lety - Lety pro veřejnost Tisk
Nabízíme Vám naprosto úžasný a výjimečný zážitek při pohledu na zimní panorama Jeseníků s nejvyšším vrcholem Praděd. Z paluby našich letadel budete mít při ideálním počasí šanci spatřit nejvyšší horu České republiky Sněžku, pohoří Moravskoslezkých Beskyd, Lysou horu a snad i pohoří Tater.

Akce zimních vyhlídkových letů je jedinečná pro omezený počet dnů s vhodným počasím pro létání v zimním období. 

Věříme, že naší nevšední a mimořádnou nabídkou oslovíme právě Vás.

Jak bude akce probíhat:

Začněme tedy od začátku. Prvním krokem je registrace. Při registraci nám potvrdíte Váš zájem a ponecháte kontakt na Vás. Jelikož zimní létání je limitováno krátkou denní dobou, náročnými požadavky na počasí a přípravu letounu, budeme zájemce kontaktovat a domlouvat s nimi termín letu v pořadí tak, jak se registrovali. Termíny letů nejsou předem pevně určeny a budou upřesněny podle meteorologických podmínek. Několik dnů před uvažovaným letem Vás tedy oslovíme a nabídneme Vám možnost zimního vyhlídkového letu. Sdělíme Vám také čas, kdy se dostavíte na letiště. Není nutné, abyste námi navržený termín přijali. Zkrátka, ponecháte pořadí dalšímu zájemci. V naší databázi zůstanete i nadále a příště Vás zase oslovíme. Ideální podmínky pro zimní létání jsou zasněžené Jeseníky, v oblasti Šumperka minimum sněhu nebo raději žádný sníh. Teplota blízko bodu mrazu, modrá obloha a malá oblačnost. Letouny jsou vytápěny, proto nemusíte mít obavu z nepříjemného chladu. Pořadatel si vyhrazuje právo, vyhlídkové lety z důvodu nevhodných meteorologických podmínek zrušit.

 

Jaké jsou podmínky a pravidla:

Jak jsme Vám již oznámili, bez registrace to nepůjde. Termíny letů se dají předpokládat mimo leteckou sezónu, to je od listopadu do března. Lety budou probíhat do oblasti Jeseníků, doba letu je pevná a to 30 minut. Cena zimního vyhlídkového letu je stejná jako pro let v letní sezóně a zaplatíte za něj 3000,- Kč. Lety provádíme na jednomotorových letounech Cessna 172 nebo Zlin Z-43. Oba letouny jsou čtyřmístné a jsou určeny pro tři osoby a pilota. Cena je za celý letoun, bez ohledu na menší počet osob přítomných na palubě letadla. Lety pro veřejnost nejsou komerčními lety. Úhradu letu můžete provést až na letišti, nebo můžete využít předplacené letenky na 30 minut.

Registraci a informace o zimních vyhlídkových letech Vám poskytne pan Jaroslav Člupný,
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , mobil: +420 724 743 221.


Předplacenou letenku můžete zakoupit na našich prodejních místech:

Šumperk: Prodej letenek a dárkových certifikátů zajišťuje cestovní agentura Atlas kterýkoliv pracovní den od 9,00 hod. do 17,00 hod. (polední pauza je 12,00 - 12,30 hod.). CA Atlas sídlí na ulici Slovanská 18, naproti původnímu vchodu do bývalého kina Svět.
Kontakt: www.caatlas.cz, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel: 583 211 009, mobil: 774 140 752.

Mohelnice:  Prodej letenek a dárkových poukazů zajišťuje PSP papírnictví, Nám. Svobody 11.
Otevřeno je pondělí - pátek 9,00 -12,00  13,30 - 17,00 hod.
Kontakt: pan Petr Pospíšil, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , mobil: 775 025 813.

Olomouc:
Prodej letenek a dárkových poukazů zajišťuje po předchozí domluvě pan Jaroslav Člupný,
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 724 743 221.

Uničov: Prodej letenek a dárkových poukazů zajišťuje Trafika Rozsypal, Masarykovo náměstí 3.
Otevřeno je pondělí - pátek 5,00 - 17,00 hod., sobota 6,00 - 11,30 hod.
Kontakt: pan Tomáš Michna, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , mobil: 733 326 133.

Brno: Prodej letenek a dárkových poukazů zajišťuje po předchozí domluvě pan Tomáš Michna,
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 733 326 133.

Video ze zimního létání: