Medláňácké soutředění Tisk

V pátek 16. června začalo na letišti Šumperk dvoutýdenní soustředění Aeroklubu Medlánky z Brna. Do Šumperka si přijeli „medlaňáci“ jak polétat, tak si také odpočinout a zároveň si užít výborných termických podmínek pro létání  jaké šumperské nebe nabízí společně s pohořím Jeseníků.  S sebou si  přivezli 1xVT-116, 1xM28, 1xVSO-10, 1xCirusse, 1xL-13, 1xL-23 a jako vlečnou Z-142. Nejenom že si dovezli stroje, ale také sebou přivezli krásné letní počasí, které přeje jak koupání, tak i létání.

Krom toho, že na našem letišti má soustředění Aeroklub Mediánky oslavil v pátek 16.6. Martin (Zed) Zedek své třicáté(podle Martinova tvrzení dvacáté) narozeniny a v sobotu 17.6. oslavil své třicáté čtvrté narozeniny Tomáš (Kubrt) Prokop. Oběma oslavencům blahopřejeme!