Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDI
Jaká byla Drakiáda 2018? Tisk
Letošní, již 10 ročník drakiády je za námi a nutno říci, že se povedl na výbornou! Počasí bylo takřka ukázkové. Příjemně silný vítr a nad letištěm modro nebes, že i na tričko to chvílemi bylo!
Že foukalo opravdu parádně je patrné z fotky od našeho člena Beata, který v sobotu ve vlnovém proudění nad Jeseníky dostoupal do krásných 5 000m. n m., stejně jako Kamil!
Krásný, podzimní den se projevil i na účasti. 350 medailí připravených pro děti bylo během necelé hodinky pryč a další auta stále přijížděla. Kolik dětí nakonec na naše letiště zavítalo, můžeme jen odhadovat. Pravděpodobně něco okolo 550! Krom větrného počasí byly pro děti připraveny také hry z Vili Doris a naše aeroklubová letadla, do kterých se mohly posadit a vyzkoušet si, jaké je to držet v ruce knipl.
Velké díky patří také všem organizátorům z řad našich členů, jež se do akce zapojilo přes 20. Odměnou jim potom bylo večerní posezení u piva a dobrého masa na tradiční oslavě narozenin Dandy, Martona, Horákyně, Honzy a Pepy.
Nedělního teplého počasí jsme potom využili také na důkladnou očistu naší vlečné před roční prohlídkou, jež ji čeká během tohoto týdne.
Za fotky patří díky Vláďovi, Honzovi a Beatovi!
 
< Předch.   Další >