Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIBarytonový víkend Tisk
Sunday, 21 May 2006
Přestože o víkendu dvacátého a jednadvacátého května počasí příliš nepřálo, tak byl na letišti krásný para provoz současně s navijákovým a motorovým, při kterém se uskutečnilo spoustu seskoků několik navijákových startů a pár vyhlídkových letů.
I když nebylo počasí na nějaké přelety, tak to byl krásný víkend, při kterém oslavil Jan (Chleba) Podhrázský své třicáté narozeniny a při kterých se naučil ve vodou nasáklé sobotní noci hrát pod odborným dohledem Josefa (Pepy) Macka na baryton, jenž byl ten večer hlavní atrakcí. Oslava, kterou občas doprovázel déšť, se konala v prostorách Kartága obohacená jak jinak než soudkem piva a výborného masíčka, které nachystal a připravil Karel (Kódl) Prokop.   


 
Elementárka vesele létá, P. Koláček a R. Hýbl reprezentují Ak na PMRg Tisk
Monday, 15 May 2006
Petr Koláček a Radek Hýbl v sobotu 13. května odjeli na PMRg do Jihlavy, kde budou reprezentovat náš aeroklub.  Petr Koláček si zapůjčil Jantara MB od Honzy(Chleby) Podhrázského a Radek Hýbl létá na Aeroklubové ASW - 15. PMRg, které se v termínu od 14.5. do 27.5. koná v Jihlavě. Bližší informace o tom, jak se vede našim "borcům" naleznete na : http://www.aeroklub.ji.cz/pmrg06/pmrg.html
 
 Petr Koláček před odjezdem na PMRg u Jantara MB                 Letošní elementárka

Téhož dne(13.5.), kdy odjeli Radek H. a Petr K. na závody, započala letošní elementárka létání úlohy I/4 a tím si poprvé vyzkoušela navijákové starty. V odpoledních hodinách dorazila na Šumpersko okluzní fronta, která k nám přišla ze západu a jako "předvoj" zasáhla letiště silná bouřka, která pozastavila až do následujícího dne přípravy bazénu na sezónu.

 

Odpolední bouře

 
Jarní pohár Jeseníků 2006 skončil Tisk
Tuesday, 09 May 2006
Jarní pohár Jeseníků 2006, který se konal na letišti Šumperk v termínu od 29.4. - 8.5. 2006, skončil a vítězi se stali Patrik Čebiš z AK Sazená a Martin Ficnar z domácího AK Šumperk se shodným součtem bodů 3230  - oběma vítězům gratulujeme!!!!! Na třetím místě se umístil domácí závodník Karel Vagenknecht s 2758 body, kterému rovněž gratulujeme stejně tak jako ostatním účastníkům závodů a těšíme se příští rok na další již třetí ročník Jarního poháru Jeseníků.
 
Závody se chýlí ke konci... Tisk
Saturday, 06 May 2006

Už je tomu týden, co začal na šumperském letišti druhý ročník Jarního poháru Jeseníků. A protože závody trvají do 9.5.2006, tak se už nezadržitelně blíží také konec těchto závodů, při kterých se doposud uletěly tři platné disciplíny a při kterých se uletělo spoustu překrásných přeletů a nalétalo desítky hodin.
Dneska v sobotu 6.5. se letěla čtvrtá plánovaná disciplína a třetí platná disciplína. Tuto disciplínu podle předběžných výsledků vyhrál Martin Ficnar.
Na konec tohoto krásného dne proběhlo malé posezení aeroklubáků se závodníky v prostorách Kartága doplněné pivečkem a výbornými masovými pochoutkami, které připravil šéfkuchař Kódl.více informací o závodech se dočtete na : http://pohar2006.aeroklub-sumperk.cz/

 
<< Začátek < Předchozí 11 Následující > Konec >>

Výsledky 241 - 246 z 246