Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIJak jsem kupovala letecká sluchátka Tisk
Thursday, 01 September 2011
autor : Lenka Kundratová

     
       Celá anabáze začala již koncem října minulého roku, kdy jsem s kámoškama odjela na prodloužený víkend do lázní. Tu pod svalnatými pažemi masérů a v horkých kádích s léčivou vodou jsem se kamarádkám svěřila, že můj drahý milovaný manžel příští rok v létě bude slavit čtyřicítku. A tak jsem dostala spoustu tipů, co že prý vymyslely pro své muže kolegyně a samozřejmě jsme toho taky spoustu více či méně použitelného vymyslely. Dárky vtipné, praktické, zážitkové … Jedním dárkem jsem se inspirovala, ovšem nebyla jsem si jistá, zda manžela více potěší nebo naštve, tak jsem si řekla, že ano, ale že by to chtělo ještě i něco jiného (pro případ, že nebude potěšen), něco, co ho potěší určitě! Letecká sluchátka! U těch můžu mít stoprocentní jistotu, že bude nadšen a spokojen. V našem aeroklubu se totiž poslední dobou stalo trendem, že si motoroví piloti nosí do kokpitu letadla svoje vlastní sluchátka. Snad ani ne tak z potřeby ukázat se, jako spíš v důsledku toho, že ty erární aeroklubová sluchátka, která za léta utrpěla tím, že nemají jednoho pána a už jsou docela zničená, nestojí za nic …

Pokračování článku v sekci Články
 
Regiony Tisk
Saturday, 06 August 2011

Martin Ficnar, Marek Blaťák, Kamil Sohr a Pavlína Horáčková reprezentují aeroklub Šumperk na plachtařském mistrovství regionů v Jihlavě. Mistrovství se koná od 31.7. do 12.8.2011 a aktuální dění můžete sledovat na oficiálních webových stránkách.  

 
Květinová mise, několik padesátek... Tisk
Wednesday, 27 July 2011
Autor: Vlaďa Hurdálek
 
… a palec nahoru
 
„V roce 1960 začala létat dvě družstva začínajících plachtařů … S instruktorem Turečkem létali Jan Kubíček,  Jana Zapletalová … “. 
Takhle to v roce 1996 napsal Pepa Paszyna do letištní jubilejní padesátkové památeční publikace. A proč o tom píšu? Ti dva plachtařští elévové tenkrát našli zalíbení nejen v létání, ale taky jeden v druhém a v jedenašedesátém roce se vzali. Zatím ale buďte v klidu, na happyend si ještě padesát let počkáme.
        

Celý článek...
 
Nábor mladých pilotů a pilotek Tisk
Thursday, 16 June 2011

Ve čtvrtek 16.6.2011 nás na svém turistickém výletě navštívili děti z mateřské školy Nový Malín. Dětem jsme ukázali naše letadla a myslím, že si to všichni pořádně užili. Nakonec však zvítězila dřevěná ANDULA .......

fotoreportáž zde :-)

http://foto.net-service.cz/thumbnails.php?album=141

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 97 - 120 z 243