Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIKvětinová mise, několik padesátek... Tisk
Wednesday, 27 July 2011
Autor: Vlaďa Hurdálek
 
… a palec nahoru
 
„V roce 1960 začala létat dvě družstva začínajících plachtařů … S instruktorem Turečkem létali Jan Kubíček,  Jana Zapletalová … “. 
Takhle to v roce 1996 napsal Pepa Paszyna do letištní jubilejní padesátkové památeční publikace. A proč o tom píšu? Ti dva plachtařští elévové tenkrát našli zalíbení nejen v létání, ale taky jeden v druhém a v jedenašedesátém roce se vzali. Zatím ale buďte v klidu, na happyend si ještě padesát let počkáme.
        

Celý článek...
 
Nábor mladých pilotů a pilotek Tisk
Thursday, 16 June 2011

Ve čtvrtek 16.6.2011 nás na svém turistickém výletě navštívili děti z mateřské školy Nový Malín. Dětem jsme ukázali naše letadla a myslím, že si to všichni pořádně užili. Nakonec však zvítězila dřevěná ANDULA .......

fotoreportáž zde :-)

http://foto.net-service.cz/thumbnails.php?album=141

 
Pavlína Horáčková na mistrovství světa Tisk
Thursday, 16 June 2011

Pavlína Horáčková v těchto dnech reprezentuje Českou republiku a zejména aeroklub Šumperk na 6. mistrovství světa žen, které se koná ve Švédsku na letišti Arboga.
Mistrovství světa probíhá od 15.6. do 25.6. a průběh závodů můžete sledovat na oficiálních webových stránkách.

Tímto držíme Pavlíně a všem reprezentantkám české republiky palce a přejeme hodně úspěchů!!!

 
Komplexně vydařená sobota Tisk
Tuesday, 07 June 2011

… aneb fůra důvodů k radosti

V pátek 20. května podvečer jsem v letištním archivu úspěšně dohledal papíry z roku 1973, na Bernarda mnoho času neměl a tak sobotní ráno jedenadvacátého pro mě začalo podle bernardovského sloganu,  „ … s čistou hlavou“. To bylo dobře, protože jsme si dvakrát parádně hópli, nicméně hlavním úkolem dne byla „propagačka“ do Loštic. A právě o ni tady půjde.
     Všechno začalo už dávno dávníčko, kdy v našem aeroklubu jakýsi Stanislav VESELÝ skočil svůj první seskok.  To by nebylo až tak tuze k divení, jenže Staňa, jak se později ukázalo, je nápaditým člověkem, jedním z mnoha hybatelů loštickým kulturním a společenským světem a usmyslel si, že by svůj parašutistický zážitek mohl svým sousedům nějak zprostředkovaně přiblížit.

Pokračování článku v sekci Články
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 97 - 120 z 241