Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIDrakiáda 2011 Tisk
Tuesday, 27 September 2011
Active Image
 
Zimní vyhlídkové lety - Lety pro veřejnost Tisk
Thursday, 01 September 2011
Nabízíme Vám naprosto úžasný a výjimečný zážitek při pohledu na zimní panorama Jeseníků s nejvyšším vrcholem Praděd. Z paluby našich letadel budete mít při ideálním počasí šanci spatřit nejvyšší horu České republiky Sněžku, pohoří Moravskoslezkých Beskyd, Lysou horu a snad i pohoří Tater.

Věříme, že naší nevšední a mimořádnou nabídkou oslovíme právě Vás. Více informace zde.

 
Jak jsem kupovala letecká sluchátka Tisk
Thursday, 01 September 2011
autor : Lenka Kundratová

     
       Celá anabáze začala již koncem října minulého roku, kdy jsem s kámoškama odjela na prodloužený víkend do lázní. Tu pod svalnatými pažemi masérů a v horkých kádích s léčivou vodou jsem se kamarádkám svěřila, že můj drahý milovaný manžel příští rok v létě bude slavit čtyřicítku. A tak jsem dostala spoustu tipů, co že prý vymyslely pro své muže kolegyně a samozřejmě jsme toho taky spoustu více či méně použitelného vymyslely. Dárky vtipné, praktické, zážitkové … Jedním dárkem jsem se inspirovala, ovšem nebyla jsem si jistá, zda manžela více potěší nebo naštve, tak jsem si řekla, že ano, ale že by to chtělo ještě i něco jiného (pro případ, že nebude potěšen), něco, co ho potěší určitě! Letecká sluchátka! U těch můžu mít stoprocentní jistotu, že bude nadšen a spokojen. V našem aeroklubu se totiž poslední dobou stalo trendem, že si motoroví piloti nosí do kokpitu letadla svoje vlastní sluchátka. Snad ani ne tak z potřeby ukázat se, jako spíš v důsledku toho, že ty erární aeroklubová sluchátka, která za léta utrpěla tím, že nemají jednoho pána a už jsou docela zničená, nestojí za nic …

Pokračování článku v sekci Články
 
Regiony Tisk
Saturday, 06 August 2011

Martin Ficnar, Marek Blaťák, Kamil Sohr a Pavlína Horáčková reprezentují aeroklub Šumperk na plachtařském mistrovství regionů v Jihlavě. Mistrovství se koná od 31.7. do 12.8.2011 a aktuální dění můžete sledovat na oficiálních webových stránkách.  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 97 - 120 z 245