Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIPlachtařské mistrovství České republiky Tisk
Tuesday, 01 June 2010
Pavlína Horáčková a Marek Blaťák jsou zástupci našeho aeroklubu, kteří závodí na plachtařském mistrovství České republiky. Letos již sedmnáctýročník PMČR se koná od 23.května do 4.června na letišti Plasy. Oba zástupci našeho aeroklubu létájí v klubové třídě. Přestože počasí mistrovství příliš nepřeje, mají závodníci v současnosti odlélané čtyři bodované disciplíny. Pavlína Horáčková je v průběžném pořadí na 20.místě a Marek Blaťák na 9.místě.

Webové stránky závodů zde.

 
Čarodějnice 2010 Tisk
Wednesday, 12 May 2010
Konečně! Celý rok se těším jak malá holka právě na 30. duben. Vždyť kdy jindy se můžu změnit k nepoznání a být čarodějnice legálně?
A letošní čarodějnický rej se opravdu vydařil. Naše čarodějnice-velitelka Radka už týdny dopředu vymýšlela program a organizovala čarodějnice-pomocnice tak, aby se všechny děti dostatečně vyřádily. A my, velké čarodějnice, jsme si to užily taky. Počasí nám hrálo do noty a tak jsme mohli být celé odpoledne až do pozdního večera venku u Kartága.

Pokračování článku naleznete v sekci Články
 
Jarní pohár Jeseníků 2010 ukončen Tisk
Monday, 10 May 2010
V sobotu 8.5. dospěly plachtařské závody 6. ročníku Jarního poháru Jeseníků do svého konce.
Jelikož se během konání závodu podařilo uletět pouze jednu letovou disciplínu, tak letošní plachtařské závody nemají vítěze.
Důvodem je jednoduše počasí. Meteorologická situace nad střední Evropou nepřichystala příznivější podmínky pro létání a ani nejzkušenější meteorolog poručit větru a dešti nedokáže.
Věříme však, že se závodníkům v Šumperku líbilo a nezbývá než doufat, že se v příštím roce, opět začátkem května, setkáme při sedmém závodu Jarního poháru Jeseníků.

Poděkování patří všem, co se závodů účastnili a podíleli se na jejich pořádání.

 
6. ročník Jarního poháru Jeseníků Tisk
Monday, 26 April 2010

Ve čtvrtek 29.4.2010 odstartuje na našem letišti již šestý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků. 
Do závodů, které se konají vždy začátkem května se přihlásilo 57 závodníků, kteří budou závodit ve třídách klub (44 závodníků) a kombi (13 závodníků). Na šumperském nebi budou účastníci závodů k vidění do 8.5.2010.
Všem závodníkům, účatníkům, pořadatelům a návštěvníkům, kteří zavítají na závody přejeme pěkné počasí, příjemnou zábavu a maximální spokojenost.
Dění na Jarním poháru Jeseníků můžete sledovat na webových stránkách  http://pohar2010.aeroklub-sumperk.cz.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 121 - 144 z 241