Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIPilotní zkoušky Tisk
Thursday, 09 September 2010
V sobotu 4.9. 2010 žáci letošního pilotního výcviku pánové Michal Formánek, Pavel Němec, Ondřej Köver, Luděk Krmela a žák loňského výcviku Jan Pokluda úspěšně absolvovali teoretické pilotní zkoušky.
Gratulujeme!

 
Co nového na letišti Tisk
Tuesday, 03 August 2010
Pavel Němec a Ondřej Köver jsou prvními žáky pilotního výcviku 2010, kteří v neděli 25. července pod dohledem přezkušujícího Karla Kolomazníka absolvovali své první samostatné lety na větroni. O týden později v neděli 1. srpna absolvoval první samostatný let Luděk Krmela.  Po namáhavém výcviku si tak Pavel s Ondrou a Luďkem poprvé vyzkoušeli, jaké to je pilotovat větroň samostatně.

Plachtařského mistrovství regionů, které se konalo v Moravské Třebové od 18.července do 30.července, se zúčastnila Pavlína Horáčková (obsadila konečné 33.místo) a Radek Hýbl (obsadil konečné 15.místo).

Šárka Lochová a Jaromír Vlk se účastní plachatřského Ranského poháru, který se pořádá Aeroklub Raná ve dnech 31.července až 8.srpna.

 
Máme nové piloty a dispečery! Tisk
Thursday, 15 July 2010
Gratulujeme Markétě Lochové a Robertovi Sikorovi, kteří v sobotu 10.7. úspěšně složili praktické zkoušky pilota kluzáků a tím zakončili svůj pilotní výcvik. Ostatní členové aeroklubu dodrželi tradici a za "odměnu" je vhodili do letištního bazénu.
Tentýž den bezmála dvacet členů aeroklubu absolvovalo školení a přezkoušení pro výkon služby AFIS a aeroklub má tak další dispečery letištní informační služby.

 
Školení Afis a pilotky Tisk
Thursday, 01 July 2010

10.7. od 9:00hod. se koná školení a přezkoušení nových Afis a praktické pilotní zkoušky pro piloty kluzáků.
Školení a přezkoušení provádí inspektor Ing. Miloslav Kinc.
Na vaše případné dotazy odpoví Michal Piskovský Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 121 - 144 z 245