Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIDrakiáda 2018 Tisk
Thursday, 20 September 2018

Aeroklub Šumperk a Středisko volného času Doris pořádá jubilejní 10. ročník drakiády, který se koná 6.10.2018 na šumperském letišti.
Zveme velké i malé na příjemné podzimní odpoledne na tuto již tradiční akci.

Active Image

 

 
Nová zpevněná dráha na našem letišti Tisk
Tuesday, 10 July 2018

Po téměř třech týdnech tvrdé práce jsme dokončili na našem letišti instalaci nové zpevněné dráhy systémem PERFO SD. Celá akce je završením téměř dvou let příprav a projektování. Investorem celé akce je město Šumperk, kterému tímto děkujeme, protože bez podpory města by se tato akce nikdy neuskutečnila: Nová dráha pomůže především v jarních a podzimních měsících nebo po větších deštích, kdy je povrch dráhy podmáčený. Zpevnění dráhy významě přispěje k bezpečnosti provozu na našem letišti v tomto období. Detailní informace o célé akci najdete na stránkách www.perfo-sd.cz/

 

 
Jarní pohár Jeseníků 2018 Tisk
Wednesday, 25 April 2018

28.dubna 2018 bude zahájen čtrnáctý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků. Šumperské letiště, které je již tradičním pořadatelem plachtařských závodů přivítá téměř sedmdesát závodníků a to jak v české republiky, tak i ze zahraničí. Závody budou probíhat do 7.5.2018.

Na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat aktuální dění na  závodech a nebo můžete zavítat přímo na naše letiště a sledovat závody osobně.

 
První jarní polétání v roce 2018 Tisk
Tuesday, 27 March 2018
Tak se zdá, že zima už se, alespoň tady u nás v údolí, definitivně poroučela, dráha dostatečně proschla a my mohli v sobotu začít novou sezónu se vším všudy při prvním plachtařsko-motorově-parašutistickém provozu! S letištěm se pod vedením Rosti začalo seznamovat mimo jiné také naše nové, nadějné, elementární družstvo. Po ročních prohlídkách svých brusů jarní termiku protočili Radek Vlček, Radek Hýbl, Kamil a Honza Pokluda. Vleky jim, jako záskok, obstarala 42, jelikož 205 se nám zatím stále "fláká" v Mýtě...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 25 - 48 z 241