Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIOpět další svatba Tisk
Monday, 28 September 2009
V sobotu 26.9.2009 ve 12:00hod. byli v obřadní síni šumperské radnice oddáni Jitka Hromková a Martin Hejný. Do jejich společného života přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a hodně zdravých dětí.
 
Tisícovka Tisk
Friday, 18 September 2009
Na pátek 17.7.2009 vypadala předpověď pro Great Basin velice dobře. Předchozí dva dny středa a čtvrtek bylo plachtařské počasí dobré a mělo kulminovat právě v pátek. Ve středu jsem se vydal na první let z Lakem a i když jsem tam celý let zápasil z klapkama a všema novýma ovladačema oproti Cirrusu tak jsem nějak doletěl nakonec deklarovaných 800 km. Další den jsem se vydal zkusit FAI trojúhelník 750 km a zhruba půl tratě vše šlo velmi dobře, ale na západě severně od letiště Warm Spring byla oblast bez mraků kde jsem se dostal hodně nízko, musel vypustit vodu a strávil jsem asi hodinu na pulmetříkách. I když na přeletu strašně nerad vzdám úlohu tak tentokrat počasí jako ve středu vypadalo lépe, po svazích severně a jižně od Ely a tak jsem nechtěl riskovat přistání někde v terénu a ztratit následující den.

Pokračování článku naleznete v sekci Články
 
Věřte nebo nevěřte Tisk
Sunday, 13 September 2009
Active Imageale je to tak! Pátého září 2009 přesně před dvanáctou hodinou popřál v „dědkovně“  předseda aeroklubu Pavel Kundrata Bořivoji SOURALOVI k neuvěřitelným osmdesátým narozeninám. Současně mu předal dárek a pamětní list. Ostatní přítomní aeroklubáci se přidali.
Pro ty, kteří se nezúčastnili dodávám, že v balíčku byly různé dobroty a také pracovní rukavice, které Boříka zjevně potěšily nejvíc.
Fenka Bobina posedávala skromně přede dveřmi a jen málokdo věděl, že právě před deseti lety – na oslavě Boříkových sedmdesátin, se jako štěně objevila u Okálu a už na letišti zůstala.
Něco málo fotek je v galerii. Pokud se v nich někdo z přítomných nenajde, není to naschvál nýbrž proto, že pro slzy dojetí jsem nemohl pořádně zaostřit.

Vlaďa Hurdálek

 
... další svatba Tisk
Wednesday, 26 August 2009
V sobotu 22.8.2009 na zámku v Přerově byli oddání Magdaléna Mlíčková a Martin Zedek.
Do jejich solečného života přejeme hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a dost potomků, kteří budou také členy AK Šumperk.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 145 - 168 z 248