První ročník drakiády Tisk
Čtvrtek, 22 říjen 2009
V sobotu 17.10. 2009 v odpoledních hodinách se na šumperském letišti konal první ročník drakiády za podpory Města Šumperk. Nejen děti, ale i dospělí s elánem soutěžili v kategoriích největší drak, nejdelší ocas a nejkurioznější konstrukce. Přestože počasí pouštění draků moc nepřálo, tak se nad letištní plochou objevilo asi dvacet draků, kteří zápasili o udržení se ve vzduchu. Pro malé návštěvníky drakiády organizátoři s přispěním Města Šumperk připravili pamětní medaile a balíčky se sladkostmi. Výherci soutěžních kategorií za své vítězství obdrželi medaile a ještě větší balíček plný dobrot. I přes nepřízeň počasí se drakiáda opravdu vydařila a všichni už se těší na další ročník.

Drakiáda Tisk
Pondělí, 05 říjen 2009

Krakow Tisk
Úterý, 29 září 2009
Nejlepší myšlenky se rodí v hospodě – a nápad s výletem do Krakowa to jen potvrdil.
Při jednom ze svých zimních hospodsko-aeroklubáckých sezení naše chlapy napadlo, že by se mohli jet podívat do Muzea letectví v polském Krakowě. S námi, jejich drahými polovičkami, sice nejprve neuvažovali, ale proč bychom seděly doma, když můžeme jed na výlet taky. Letecké muzeum nás zrovna neoslovilo, ale u Krakowa ve Wieliczce jsou solné doly a to je to pravé pro nás ženy.

Pokračování článku naleznete v sekci Články

Opět další svatba Tisk
Pondělí, 28 září 2009
V sobotu 26.9.2009 ve 12:00hod. byli v obřadní síni šumperské radnice oddáni Jitka Hromková a Martin Hejný. Do jejich společného života přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a hodně zdravých dětí.