Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIOdešla, v celé své kráse, siroty po ní zůstaly... Tisk
Sobota, 10 duben 2010
Active Image

Je to až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Vždyť to vidím jako dnes, když se u nás poprvé objevila. Psal se rok 1999. Ona byla krásná, žlutá, nablýskaná. Měli jsme velké cíle a ona nám je pomohla splnit. To byla naše "stopětka".
Celkem s námi nalétala bezmála 744 hodin a provedla 2418 přistání. Díky ní jsme vycvičili nové piloty. Vždy nás dovezla tam, kam jsme chtěli. Nikdy netrucovala a neměla své dny.
Od dubna již bude mít nového majitele. Věříme, že se jí bude na Hané líbit a že za námi občas přiletí.


 
Blog téměř aprílový... aneb Přistání...? Jako do peřinky...! Tisk
Čtvrtek, 01 duben 2010

Koneckonců ... vyskočit z letadla není zase až tak velkej kumšt. Cesta dolů volným pádem občas sice na dramatičnosti nepostrádá, ale zase netrvá dlouho a pokud při ní dojde k zádrhelu, zpravidla jej mnoho očí nevidí.
A sestup na otevřeném padáku?  Pro „přesnosťáře“  a „cé-erwéčkáře“ je to prostor k práci, pro větší zbytek parašutistické obce poměrně nuda a někteří kolegové se rychlým utrácením výšky snaží tuto fázi zkrátit na nejmenší možné časové minimum.

Pokračování článku naleznete v sekci Články 
Členská schůze AK Tisk
Neděle, 21 únor 2010
V sobotu 13.března 2010 se koná výroční Členská schůze Aeroklubu Šumperk. Schůze se uskuteční v konferečním sále v budově Zemědělské agentury na ulici Nemocniční 1852/53 v Šumperku (stejné místo, jako v minulých letech). Začátek schůze je stanoven na 9:00.
Účast členů aeroklubu nutná!
 
Výcvik pilota kluzáků Tisk
Pátek, 15 leden 2010
Active Image
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 121 - 144 z 236