Věřte nebo nevěřte Tisk
Neděle, 13 září 2009
Active Imageale je to tak! Pátého září 2009 přesně před dvanáctou hodinou popřál v „dědkovně“  předseda aeroklubu Pavel Kundrata Bořivoji SOURALOVI k neuvěřitelným osmdesátým narozeninám. Současně mu předal dárek a pamětní list. Ostatní přítomní aeroklubáci se přidali.
Pro ty, kteří se nezúčastnili dodávám, že v balíčku byly různé dobroty a také pracovní rukavice, které Boříka zjevně potěšily nejvíc.
Fenka Bobina posedávala skromně přede dveřmi a jen málokdo věděl, že právě před deseti lety – na oslavě Boříkových sedmdesátin, se jako štěně objevila u Okálu a už na letišti zůstala.
Něco málo fotek je v galerii. Pokud se v nich někdo z přítomných nenajde, není to naschvál nýbrž proto, že pro slzy dojetí jsem nemohl pořádně zaostřit.

Vlaďa Hurdálek

... další svatba Tisk
Středa, 26 srpen 2009
V sobotu 22.8.2009 na zámku v Přerově byli oddání Magdaléna Mlíčková a Martin Zedek.
Do jejich solečného života přejeme hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a dost potomků, kteří budou také členy AK Šumperk.

Svatba Libora a Katky Tisk
Středa, 12 srpen 2009

Nechte maličkých přijíti ke mně... Tisk
Středa, 12 srpen 2009

… aneb třicet dětí na nebi

Spatřit na našem letišti děti není nic pozoruhodného. Díky vzájemné duchovní spřízněnosti aeroklubové chasy, se zde děti plodijó, následně vozijó, lezó, batolijó a později i chodijó, v Kunovicích jsem se setkal s pojmem „lécó“ = běhají.

Pokračování článku naleznete v sekci Články.