Vyhledávání


Vstup pro registrované


Zapomenuté heslo   
  Činnost Aeroklubu pomáhají spolufinancovat Město Šumperk, Olomoucký kraj a SFDIJarní pohár Jeseníků 2019 Tisk
Pondělí, 08 duben 2019

Active Image

1.května 2019 bude zahájen patnáctý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků. Šumperské letiště, které je již tradičním pořadatelem plachtařských závodů přivítá téměř sedmdesát závodníků a to jak v české republiky, tak i ze zahraničí. Závody budou probíhat do 11.5.2019.

Na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat aktuální dění na  závodech a nebo můžete zavítat přímo na naše letiště a sledovat závody osobně.

 
PF 2019 Tisk
Středa, 19 prosinec 2018
Aeroklub Šumperk vám přeje krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2019.
Také si dovolujeme pozvat všechny současné a bývalé členy aeroklubu a všechny naše příznivce na již tradiční "letištní Silvestr", který se koná tradičně v sobotu 29. prosince.
 
Jaká byla Drakiáda 2018? Tisk
Úterý, 09 říjen 2018
Letošní, již 10 ročník drakiády je za námi a nutno říci, že se povedl na výbornou! Počasí bylo takřka ukázkové. Příjemně silný vítr a nad letištěm modro nebes, že i na tričko to chvílemi bylo!
Že foukalo opravdu parádně je patrné z fotky od našeho člena Beata, který v sobotu ve vlnovém proudění nad Jeseníky dostoupal do krásných 5 000m. n m., stejně jako Kamil!
Krásný, podzimní den se projevil i na účasti. 350 medailí připravených pro děti bylo během necelé hodinky pryč a další auta stále přijížděla. Kolik dětí nakonec na naše letiště zavítalo, můžeme jen odhadovat. Pravděpodobně něco okolo 550! Krom větrného počasí byly pro děti připraveny také hry z Vili Doris a naše aeroklubová letadla, do kterých se mohly posadit a vyzkoušet si, jaké je to držet v ruce knipl.
Velké díky patří také všem organizátorům z řad našich členů, jež se do akce zapojilo přes 20. Odměnou jim potom bylo večerní posezení u piva a dobrého masa na tradiční oslavě narozenin Dandy, Martona, Horákyně, Honzy a Pepy.
Nedělního teplého počasí jsme potom využili také na důkladnou očistu naší vlečné před roční prohlídkou, jež ji čeká během tohoto týdne.
Za fotky patří díky Vláďovi, Honzovi a Beatovi!
 
Drakiáda 2018 Tisk
Čtvrtek, 20 září 2018

Aeroklub Šumperk a Středisko volného času Doris pořádá jubilejní 10. ročník drakiády, který se koná 6.10.2018 na šumperském letišti.
Zveme velké i malé na příjemné podzimní odpoledne na tuto již tradiční akci.

Active Image

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 24 z 220