Jarní pohár Jeseníků 2020 Tisk
Čtvrtek, 02 červenec 2020

25.července 2020 bude zahájen šestnáctý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků.  Tentokrát by se dalo říci, že spíše "Letní pohár Jeseníků" a to z důvodu opatření, které souvisely s nákazou coronaviru COVID-19, kdy jsme byli nuceni přesunout závody z prvního květnového týdne na letní termín.

ávody budou probíhat do 1.8.2020.

Na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat aktuální dění na  závodech a nebo můžete zavítat přímo na naše letiště a sledovat závody osobně.

Postupně začneme opět létat Tisk
Středa, 08 duben 2020

Dne 6.4. vydala vláda ČR opatření, které od 7.4.2020 povoluje dříve omezené "sportovní letectví" v souvislosti z nákazou koronaviru a situací se kterou se potýká celá planeta.
Postupně na našem letišti začneme opět létat, avšak s omezeními, které stále pro občany platí.

Nelétáme Tisk
Pondělí, 23 březen 2020

V souvislosti s nákazou koronaviru COVID-19, která se rozšířila po celé Evropě a potažmo celém světě a na základě nařízení vlády ČR o zákazu volného pohybu osob na území České republiky s výjimkou cest do zaměstnání, do zdravotnických zařízení, za rodinou a dalších nezbytných cest, kdy ve výjimkách tohoto rozhodnutí pro další nezbytné cesty není sportovní a rekreační létání uvedeno, tak na našem letišti nelétáme.

Tak jako celá Česká republika a její občané i my netrpělivě čekáme, až vlna nákazy koronaviru pomine a budeme se moci volně pohybovat jak na zemi, tak i ve vzduchu.

Přejeme všem pevné zdraví, odhodlání a trpělivosti v těchto těžkých časech.

Výcvik 2020 Tisk
Pondělí, 06 leden 2020