Omluva Tisk
Čtvrtek, 14 září 2017

Rádi by jsme se tímto omluvili všem příznivcům aeroklubu Šumperk, kteří navštěvují naše webové stránky za neaktuální informace a v některých případech již neplatné části.
Tuto skutečnost by jsme proto rádi napravili a do budoucna se budeme opět snažit, aby byly na stránkách novější informace.

Proto také přikládáme v odkaze článek Ondry Kövera o cyklovýletu, který se uskutečnil v srpnu tohoto roku.

Jarní pohár Jeseníků 2017 Tisk
Úterý, 04 duben 2017

29.dubna 2017 bude zahájen již třináctý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků. Šumperské letiště, které je již tradičním pořadatelem plachtařských závodů přivítá téměř sedmdesát závodníků a to jak v české republiky, tak i ze zahraničí.

Na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat aktuální dění na  závodech a nebo můžete zavítat přímo na naše letiště a sledovat závody osobně.

Drakiáda 2016 Tisk
Pátek, 23 září 2016

70. výročí Aeroklubu Šumperk Tisk
Úterý, 17 květen 2016

U příležitosti 70. výročí založení pořádá Aeroklub Šumperk letecký den, který se bude konat v sobotu 3. září 2016 na letišti v Šumperku. Veškeré informace o leteckém dni naleznete na zvlášť připravených stránkách www.70v.cz nebo na našem Facebook profilu. Těšíme se, že naše výročí oslavíte s námi.