Hasičské cvičení Tisk
Úterý, 28 duben 2015

V sobotu 25.4. nacvičovali hasiči ze šumperska spolupráci s vrtulníkem.
Reportáž z nácviku si můžete přečíst na:

Jarní pohár Jeseníků 2015 Tisk
Pondělí, 27 duben 2015

1.května 2015 bude zahájen již jedenáctý ročník plachtařských závodů Jarního poháru Jeseníků. Na šumperské letiště, které je již tradičním pořadatelem pořadatelem plachtařských závodů se jak z celé České republiky, tak i ze zahraničí sjede více než šedesát soutěžících.

Na oficiálních stránkách závodů můžete sledovat aktuální dění na těchto závodech a nebo můžete zavítat na naše letiště a sledovat vše osobně.

Hašení požárů vrtulníkem Tisk
Pondělí, 20 duben 2015

Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje Územní odbor Šumperk a Aeroklub Šumperk organizuje 25.4.2015 od 9.00hod. nácvik Hašení požárů vrtulníkem.

Tímto zveme veřejnost k možnosti sledování odbroné přípravy dobrovolných jednotek požární ochrany s ukázkami spolupráce hasičů při hašení s vrtulníkem.

Oficiální Pozvánka

Letecký výcvik 2015 Tisk