PF2011 Tisk
Pátek, 17 prosinec 2010

Aeroklub Šumperk Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a šťastný a úspěšný nový rok 2011.
Také srdečně zveme všechny současné i bývalé členy aeroklubu na oslavu „letištního Silvestru“, který se koná tradičně 29.12. na balírně.

Brno, Lednice, Mikulov 2010 Tisk
Středa, 20 říjen 2010

Oslava babího léta? I tak by se dal nazvat náš výlet na jižní Moravu, protože počasí bylo skutečně nádherné a my jsme si to opravdu užívali.
Nebo gurmánský výlet? Určitě, tolik dobrého jídla a pití zážitkem rozhodně bylo.
Vyráželi jsme ráno ze Šumperka a už v autobuse kolovala malá „tulamorka“ na rozjezd.

Pokračování vyprávění o našem výletě za vínem naleznete v sekci Články

Když se něco dělá... Tisk
Čtvrtek, 14 říjen 2010

… tak se to má dělat pořádně.

Tuhle myšlenku si zřejmě vytýčili Bořík BLAŽEK 2. dubna 2005 a o dva roky později (8.8.2007) i Martin VÁVRA – oba parašutisté našeho aeroklubu – poté co tehdy absolvovali základní výcvik parašutisty.
      A ejhle! V říčce Desné ani neuplynulo mnoho vody a v sobotu, 9. října 2010, oba skočili svůj kulaťoučký seskok. Bořík sedmistý a Martin pětistý.  A nedosti na tom!  Rozměry Martinových padáků jsou čím dál tím menší a Bořík si onehdá (bylo to 2. října) místo kombinézy navléknul jakousi příšernost takže z dálky vypadal jako okřídlený bůh středoamerických indiánů.

Pokračování článku naleznete v sekci Články

Drakiáda 2010 Tisk
Čtvrtek, 07 říjen 2010